Guess GU2950 (053) Banner
Guess GU2950 (053)
GU2950053
Guess   GU2950 053 Blond Havanna
1 GU2950 remaining in stock
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 GU2950 remaining in stock
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 GU2950 remaining in stock
Express Icon
Guaranteed delivery by 18 May 2026:
place your order within the next 43 hours and 4 minutes and select UPS-Express on checkout.
Lens Size
Lens Size
53 mm
Bridge Size
Bridge Size
17 mm
Temple length
Temple length
140 mm