Adidas Originals OR5150-D (014) Banner
Adidas Originals OR5150-D (014)
OR5150-D014
Adidas Originals   OR5150-D 014 Glänzendes Helle Ruthenium
New Icon
Usually ships within 1-2 weeks
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
Lens Size
53 mm
Bridge Size
Bridge Size
16 mm
Temple length
Temple length
150 mm