Elle EL13543F (GR) Banner
Elle EL13543F (GR)
EL13543FGR
Elle   EL13543F GR grey
Usually ships within 1-2 weeks
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
Lens Size
50 mm
Bridge Size
Bridge Size
19 mm
Temple length
Temple length
140 mm
EL 13543F Model-Information