Guess GU00276 (90A) Banner
Guess GU00276 (90A)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00276 (90A)
GU0027690A
Guess   GU00276 90A grauGlänzend Blau
New Icon
1 GU00276 remaining in stock
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
incl. 20.00% VAT.
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 GU00276 remaining in stock
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 GU00276 remaining in stock
Express Icon
Guaranteed delivery by 15 May 2026:
place your order within the next 3 hours and 0 minutes and select UPS-Express on checkout.
Lens Size
Lens Size
57 mm
Bridge Size
Bridge Size
18 mm
Temple length
Temple length
145 mm