Max & Co. MO0118 (32A) Banner
Max & Co. MO0118 (32A)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Max & Co.   Caret Right Icon   MO0118 (32A)
MO011832A
Max & Co.   MO0118 32A grauGlänzend Blassgold
Usually ships within 1-2 weeks
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
incl. 20.00% VAT.
Lens Size
54 mm
Bridge Size
Bridge Size
19 mm
Temple length
Temple length
140 mm