Ray-Ban RX3768V (3202) Banner
Ray-Ban RX3768V (3202)
RX3768V3202
Ray-Ban   RX3768V 3202 Bordeaux
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
Lens Size
54 mm
Bridge Size
Bridge Size
17 mm
Temple length
Temple length
145 mm
RX 3768V Model-Information