Skechers SE50191 (020) Banner
Skechers SE50191 (020)
SE50191020
Skechers   SE50191 020 Glänzend Grau
New Icon
Usually ships within 1-2 weeks
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
Lens Size
54 mm
Bridge Size
Bridge Size
20 mm
Temple length
Temple length
145 mm