Web Eyewear WE0328 (84A) Banner
Web Eyewear WE0328 (84A)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Web Eyewear   Caret Right Icon   WE0328 (84A)
WE032884A
Mirrored
Web Eyewear   WE0328 84A grauGlänzend Hellblau
1 WE0328 remaining in stock
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
incl. 20.00% VAT.
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 WE0328 remaining in stock
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 WE0328 remaining in stock
Express Icon
Guaranteed delivery by 18 May 2026:
place your order within the next 32 hours and 46 minutes and select UPS-Express on checkout.
Lens Size
Lens Size
50 mm
Bridge Size
Bridge Size
19 mm
Temple length
Temple length
145 mm