Web Eyewear WE0382 (26V) Banner
Web Eyewear WE0382 (26V)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Web Eyewear   Caret Right Icon   WE0382 (26V)
WE038226V
Web Eyewear   WE0382 26V blauKristall
1 WE0382 remaining in stock
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
incl. 20.00% VAT.
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 WE0382 remaining in stock
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 WE0382 remaining in stock
Express Icon
Guaranteed delivery by 18 May 2026:
place your order within the next 35 hours and 54 minutes and select UPS-Express on checkout.
Lens Size
Lens Size
55 mm
Bridge Size
Bridge Size
17 mm
Temple length
Temple length
150 mm