Emilio Pucci EP0249 (66V) Banner
Emilio Pucci EP0249 (66V)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Emilio Pucci   Caret Right Icon   EP0249 (66V)
EP024966V
Emilio Pucci   EP0249 66V blauRot/Einfarbig
New Icon
Usually ships within 1-2 weeks
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
incl. 20.00% VAT.
Lens Size
54 mm
Bridge Size
Bridge Size
17 mm
Temple length
Temple length
135 mm