Emilio Pucci EP0251 (55V) Banner
Emilio Pucci EP0251 (55V)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Emilio Pucci   Caret Right Icon   EP0251 (55V)
EP025155V
Emilio Pucci   EP0251 55V blauBunt Havanna
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
incl. 20.00% VAT.
Lens Size
56 mm
Bridge Size
Bridge Size
16 mm
Temple length
Temple length
140 mm