Guess GU00198-H (52F) Banner
Guess GU00198-H (52F)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00198-H (52F)
GU00198-H52F
Guess   GU00198-H 52F braun verlaufendDunkel Havanna
2 GU00198-H remaining in stock
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
incl. 20.00% VAT.
Exclusive Edel-Optics Benefits
x2 GU00198-H remaining in stock
Exclusive Edel-Optics Benefits
Express Icon
Guaranteed delivery by 15 May 2026:
place your order within the next 2 hours and 3 minutes and select UPS-Express on checkout.
Lens Size
Lens Size
53 mm
Bridge Size
Bridge Size
23 mm
Temple length
Temple length
135 mm