Guess GU00283 (57F) Banner
Guess GU00283 (57F)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00283 (57F)
GU0028357F
Guess   GU00283 57F braun verlaufendGlänzend Beige
New Icon
3 GU00283 remaining in stock
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
incl. 20.00% VAT.
Exclusive Edel-Optics Benefits
x3 GU00283 remaining in stock
Exclusive Edel-Optics Benefits
x3 GU00283 remaining in stock
Express Icon
Guaranteed delivery by 18 May 2026:
place your order within the next 40 hours and 33 minutes and select UPS-Express on checkout.
Lens Size
Lens Size
57 mm
Bridge Size
Bridge Size
19 mm
Temple length
Temple length
140 mm