Guess GU00287 (48F) Banner
Guess GU00287 (48F)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00287 (48F)
GU0028748F
Guess   GU00287 48F braun verlaufendGlänzend Dunkelbraun
New Icon
Usually ships within 2-3 weeks
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
incl. 20.00% VAT.
Lens Size
53 mm
Bridge Size
Bridge Size
21 mm
Temple length
Temple length
130 mm