Guess GU00299 (96A) Banner
Guess GU00299 (96A)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00299 (96A)
GU0029996A
Guess   GU00299 96A grauGlänzend Dunkelgrün
New Icon
Usually ships within 1-2 weeks
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
incl. 20.00% VAT.
Lens Size
54 mm
Bridge Size
Bridge Size
17 mm
Temple length
Temple length
145 mm