Guess GU00301 (32V) Banner
Guess GU00301 (32V)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00301 (32V)
GU0030132V
Guess   GU00301 32V blauGlänzend Tiefgold
New Icon
Usually ships within 2-3 weeks
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
incl. 20.00% VAT.
Lens Size
59 mm
Bridge Size
Bridge Size
17 mm
Temple length
Temple length
140 mm