Guess GU00303 (42V) Banner
Guess GU00303 (42V)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00303 (42V)
GU0030342V
Guess   GU00303 42V blauGlänzend Dunkel Orange
New Icon
Usually ships within 1-2 weeks
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
incl. 20.00% VAT.
Lens Size
59 mm
Bridge Size
Bridge Size
13 mm
Temple length
Temple length
140 mm