Harley-Davidson HD00027 (20A) Banner
Harley-Davidson HD00027 (20A)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Harley-Davidson   Caret Right Icon   HD00027 (20A)
HD0002720A
Harley-Davidson   HD00027 20A grauGlänzend Grau
Usually ships within 1-2 weeks
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
incl. 20.00% VAT.
Lens Size
61 mm
Bridge Size
Bridge Size
16 mm
Temple length
Temple length
125 mm