Harley-Davidson HD00033 (11A) Banner
Harley-Davidson HD00033 (11A)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Harley-Davidson   Caret Right Icon   HD00033 (11A)
HD0003311A
Harley-Davidson   HD00033 11A grauGlänzend Gunmetal
New Icon
Usually ships within 1-2 weeks
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
incl. 20.00% VAT.
Lens Size
58 mm
Bridge Size
Bridge Size
16 mm
Temple length
Temple length
145 mm