Max & Co. MO0150 (32A) Banner
Max & Co. MO0150 (32A)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Max & Co.   Caret Right Icon   MO0150 (32A)
MO015032A
Max & Co.   MO0150 32A grauGlänzend Blassgold
New Icon
Usually ships within 2-3 weeks
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
incl. 20.00% VAT.
Lens Size
63 mm
Bridge Size
Bridge Size
15 mm
Temple length
Temple length
125 mm