Adidas Originals OR0147 (90V) Banner
Adidas Originals OR0147 (90V)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Adidas Originals   Caret Right Icon   OR0147 (90V)
OR014790V
Adidas Originals   OR0147 90V blauGlänzend Blau
New Icon
Usually ships within 1-2 weeks
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
incl. 20.00% VAT.
Lens Size
56 mm
Bridge Size
Bridge Size
14 mm
Temple length
Temple length
145 mm