Persol PO1023V (1021) Banner
Persol PO1023V (1021)
PO1023V1021
Persol   PO1023V 1021 Silver
New Icon
Usually ships within 1-2 weeks
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
Lens Size
55 mm
Bridge Size
Bridge Size
20 mm
Temple length
Temple length
145 mm
PO 1023V Model-Information