Persol PO3382V (1197) Banner
Persol PO3382V (1197)
PO3382V1197
Persol   PO3382V 1197 Transparent Denim Blue
New Icon
Usually ships within 1-2 weeks
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
Lens Size
54 mm
Bridge Size
Bridge Size
19 mm
Temple length
Temple length
145 mm
PO 3382V Model-Information