Persol PO3388V (24) Banner
Persol PO3388V (24)
PO3388V24
Persol   PO3388V 24 Havana
New Icon
Usually ships within 1-2 weeks
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
Lens Size
51 mm
Bridge Size
Bridge Size
20 mm
Temple length
Temple length
145 mm
PO 3388V Model-Information