Ray-Ban RX3732V (2500) Banner
Ray-Ban RX3732V (2500)
RX3732V2500
Ray-Ban   RX3732V 2500 Arista Gold
Usually ships within 1-2 weeks
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
Lens Size
56 mm
Bridge Size
Bridge Size
18 mm
Temple length
Temple length
145 mm
RX 3732V Model-Information