Ray-Ban RX3751V (2502) Banner
Ray-Ban RX3751V (2502)
RX3751V2502
Ray-Ban   RX3751V 2502 Gunmetal
Usually ships within 1-2 weeks
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
Lens Size
58 mm
Bridge Size
Bridge Size
17 mm
Temple length
Temple length
145 mm
RX 3751V Model-Information