Ray-Ban RX3768V (3201) Banner
Ray-Ban RX3768V (3201)
RX3768V3201
Ray-Ban   RX3768V 3201 Grey
New Icon
Usually ships within 1-2 weeks
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
Lens Size
56 mm
Bridge Size
Bridge Size
17 mm
Temple length
Temple length
145 mm
RX 3768V Model-Information