Ray-Ban RX4451V (2001) Banner
Ray-Ban RX4451V (2001)
RX4451V2001
Ray-Ban   RX4451V 2001 Transparent
7 RX4451V remaining in stock
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
Exclusive Edel-Optics Benefits
x7 RX4451V remaining in stock
Exclusive Edel-Optics Benefits
x7 RX4451V remaining in stock
Express Icon
Guaranteed delivery by 18 May 2026:
place your order within the next 16 hours and 26 minutes and select UPS-Express on checkout.
Lens Size
Lens Size
53 mm
Bridge Size
Bridge Size
20 mm
Temple length
Temple length
145 mm
RX 4451V Model-Information