Ray-Ban RX7316V (5207) Banner
Ray-Ban RX7316V (5207)
RX7316V5207
Ray-Ban   RX7316V 5207 Sand Blue On Gunmetal
1 RX7316V remaining in stock
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 RX7316V remaining in stock
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 RX7316V remaining in stock
Express Icon
Guaranteed delivery by 18 May 2026:
place your order within the next 21 hours and 15 minutes and select UPS-Express on checkout.
Lens Size
Lens Size
52 mm
Bridge Size
Bridge Size
21 mm
Temple length
Temple length
145 mm
RX 7316V Model-Information