Web Eyewear WE0328 (41V) Banner
Web Eyewear WE0328 (41V)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Web Eyewear   Caret Right Icon   WE0328 (41V)
WE032841V
Web Eyewear   WE0328 41V blauGlänzend Hell Gelb
New Icon
Usually ships within 1-2 weeks
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
incl. 20.00% VAT.
Lens Size
50 mm
Bridge Size
Bridge Size
19 mm
Temple length
Temple length
145 mm