Web Eyewear WE0376 (56V) Banner
Web Eyewear WE0376 (56V)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Web Eyewear   Caret Right Icon   WE0376 (56V)
WE037656V
Web Eyewear   WE0376 56V blauHavanna/Einfarbig
Usually ships within 1-2 weeks
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
incl. 20.00% VAT.
Lens Size
55 mm
Bridge Size
Bridge Size
19 mm
Temple length
Temple length
145 mm