Web Eyewear WE0382 (56V) Banner
Web Eyewear WE0382 (56V)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Web Eyewear   Caret Right Icon   WE0382 (56V)
WE038256V
Web Eyewear   WE0382 56V blauHavanna/Einfarbig
Usually ships within 1-2 weeks
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
incl. 20.00% VAT.
Lens Size
55 mm
Bridge Size
Bridge Size
17 mm
Temple length
Temple length
150 mm