Web Eyewear WE0383 (26V) Banner
Web Eyewear WE0383 (26V)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Web Eyewear   Caret Right Icon   WE0383 (26V)
WE038326V
Web Eyewear   WE0383 26V blauKristall
Usually ships within 1-2 weeks
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
incl. 20.00% VAT.
Lens Size
54 mm
Bridge Size
Bridge Size
17 mm
Temple length
Temple length
145 mm