Web Eyewear WE0390 (39V) Banner
Web Eyewear WE0390 (39V)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Web Eyewear   Caret Right Icon   WE0390 (39V)
WE039039V
Web Eyewear   WE0390 39V blauGlänzend Hell Gelb
Usually ships within 1-2 weeks
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
incl. 20.00% VAT.
Lens Size
53 mm
Bridge Size
Bridge Size
23 mm
Temple length
Temple length
145 mm