Guess GU00294 (90W) Banner
Guess GU00294 (90W)
Home   Caret Right Icon   Sunglasses   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00294 (90W)
GU0029490W
Guess   GU00294 90W blau verlaufendGlänzend Blau
New Icon
Usually ships within 1-2 weeks
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
incl. 20.00% VAT.
Lens Size
52 mm
Bridge Size
Bridge Size
18 mm
Temple length
Temple length
140 mm