Max & Co. MO0158 (53E) Banner
Max & Co. MO0158 (53E)
MO015853E
Max & Co.   MO0158 53E braunBlond Havanna
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
incl. 20.00% VAT.
Lens Size
53 mm
Bridge Size
Bridge Size
16 mm
Temple length
Temple length
140 mm