Ray-Ban RX4378V (2000) Banner
Ray-Ban RX4378V (2000)
RX4378V2000
Ray-Ban   RX4378V 2000 Black
1 RX4378V remaining in stock
Size and availability
incl. 20.00% VAT.
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 RX4378V remaining in stock
Exclusive Edel-Optics Benefits
x1 RX4378V remaining in stock
Express Icon
Guaranteed delivery by 18 May 2026:
place your order within the next 41 hours and 9 minutes and select UPS-Express on checkout.
Lens Size
Lens Size
52 mm
Bridge Size
Bridge Size
16 mm
Temple length
Temple length
145 mm
RX 4378V Model-Information